Huaweı Band 7 - Siyah
Huaweı Band 7 - Siyah
Huaweı Band 7 - Siyah
Huaweı Band 7 - Siyah
Huaweı Band 7 - Siyah
Huaweı Band 7 - Siyah

Huaweı Band 7 - Siyah (sznband7s)

Marka : Huawei

HUAWEI Band 7

Ultra İnce Tasarım | Otomatik SpO2 ÖlçümüÖ1 | 2 Hafta Pil Ömrü2

prapazar.com pazaryeri ticimax entegrasyonu

Yepyeni Çerçevesiz Görünüm

prapazar.com pazaryeri ticimax entegrasyonu

İnce Bir Pakette Sınırsız Güç

Çarpıcı AMOLED Ekranı, bileği kolaylıkla saran, yüksek düzeyde nefes alabilen bir kayışın üzerine oturarak havada süzülürmüşcesine bir his yaratır. Ultra dar çerçeveler, ekrandaki içeriğin ana hatlarını çizerek sevdiğiniz hizmetlere ve özelliklere dikkat çeker.

prapazar.com pazaryeri ticimax entegrasyonu

*Veriler Huawei laboratuvarlarından gelmektedir. Önceki nesil HUAWEI Band 6 ile karşılaştırıldığında, gövde kalınlığı 1 mm ve ağırlık 2 g azaltılmıştır.

Tarzınızı Yansıtın

Nefes kesen Grafit Siyahı, Doğa Yeşili ve Bulutsu Pembe, bileğinizi çok çeşitli tatlar ve yaşam tonları için bir vitrine dönüştürür.

prapazar.com pazaryeri ticimax entegrasyonu

En İyi Yüzünüzü Öne Çıkarın

Seçilebilecek 4000'den fazla4 zarif saat yüzü ve ekran kapalıyken bile önemli bilgileri gösteren Her Zaman Açık Ekran (AOD) ile. Gözlerinizdeki ışıltı her zaman sadece bir bakış uzağınızda!

prapazar.com pazaryeri ticimax entegrasyonu prapazar.com pazaryeri ticimax entegrasyonu prapazar.com pazaryeri ticimax entegrasyonu

Dikkat Çeken Bir Pil Gücü

Pil, tipik kullanım senaryolarında2 iki haftaya kadar, yoğun kullanım senaryolarında2 ise 10 güne kadar çalışarak, iş gezileri ve tatillerin üstesinden gelmek için fazlasıyla donanımlıdır. Özel HUAWEI hızlı şarjı, yalnızca beş dakikalık bir şarjla iki günlük kullanımı sürdürerek zamanınız kısıtlı olduğunda bile ihtiyacınız olan desteği size sağlar5!

prapazar.com pazaryeri ticimax entegrasyonu

HUAWEI TruSeen™ 4.0

 

Kendi Kalbinin Peşinde

prapazar.com pazaryeri ticimax entegrasyonu

HUAWEI TruSleep™

 

Her Gece Verimli Uyku

prapazar.com pazaryeri ticimax entegrasyonu

HUAWEI TruSport™

 

Hareket Etmenin Daha
Fazla Yolu

prapazar.com pazaryeri ticimax entegrasyonu

HUAWEI TruRelax™

 

İç Huzura Erişmek Artık
Daha Kolay

prapazar.com pazaryeri ticimax entegrasyonu

Çok Amaçlı Akıllı Asistanınız

HUAWEI Band 7, gelen aramalar ve mesajlar, hava durumu tahminleri ve müzik kontrolleri gibi en temel telefon özelliklerine doğrudan erişim sağlayarak hayatınıza bağlı kalmanızı sağlar8. Saati, telefonunuzda9 anında anlık görüntü almak veya mesajlara hızlı yanıt göndermek10için bile kullanabilirsiniz!

prapazar.com pazaryeri ticimax entegrasyonu

Çok Kullanışlı

prapazar.com pazaryeri ticimax entegrasyonu
 

1. Kan oksijen doygunluğu, kandaki toplam hemoglobine göre oksijene doymuş hemoglobin fraksiyonu anlamına gelir. Bu ürün tıbbi bir cihaz değildir ve herhangi bir hastalığı teşhis etmeye, tedavi etmeye, iyileştirmeye veya önlemeye yönelik değildir. Kullanılabilirlik bölgeye göre değişebilir.

2.Tipik kullanım senaryolarında 14 güne kadar pil ömrü Tipik kullanım senaryoları : kalp atış hızı izleme : her zaman açık; HUAWEI TruSleep™ : geceleri açık; antrenmanlar : haftada ortalama 30 dakika; mesaj bildirimleri : açık (günde 50 mesaj, 6 arama ve 3 alarm); ekran : günde 200 kez açılır. Veriler Huawei laboratuvarlarından geliyor. Gerçek kullanım, ürün farklılıklarına, kullanıcı alışkanlıklarına ve çevreye bağlı olarak değişebilir. Yoğun kullanım senaryolarında 10 güne kadar pil ömrü Ağır kullanım senaryoları : kalp atış hızı izleme : her zaman açık; HUAWEI TruSleep™ : geceleri açık; antrenmanlar : haftada ortalama 60 dakika; mesaj bildirimleri : açık (günde 50 mesaj, 6 arama ve 3 alarm); ekran : günde 500 kez açılır. Veriler Huawei laboratuvarlarından geliyor. Gerçek kullanım, ürün farklılıkları, kullanıcı alışkanlıkları ve çevre nedeniyle değişebilir.

3. Gerçek ürün özellikleri ve teknik özellikleri (görünüm, renk ve boyut dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere) ve gerçek ekran içeriği (arka planlar, kullanıcı arayüzü ve simgeler dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere) değişebilir.

4. Saat yüzleri HUAWEI Saat Yüzü Mağazasından indirilebilir. Bazı saat yüzleri için ödeme yapılması gerekir.

5. Hızlı şarj ve pil ömrü verileri Huawei laboratuvarlarından gelmektedir. Cihaz, tipik kullanım senaryolarında 2 güne kadar kullanılabilir. Gerçek pil ömrü kullanım alışkanlıklarına bağlı olarak değişebilir.

6. VO2max, yorgunluk seviyesi ve antrenman stresi dahil olmak üzere antrenman değerlendirmeleri ve önerileri antrenmanın yoğunluğuna ve türüne göre değişiklik gösterecektir.

7. Bu özellik şu anda telefonlarda mevcuttur ve gelecekte OTA güncellemesi ile bant kategorisi saatlerde kullanılabilecektir.

8. Müzik kontrolleri yalnızca Android 6.0 veya sonraki sürümleri çalıştıran telefonlar için desteklenir.

9. Uzak deklanşör yalnızca EMUI 8.1 veya sonraki sürümleri çalıştıran telefonlar için desteklenir.

10. Hızlı mesaj yanıtı yalnızca Android 7.0 veya sonraki sürümleri çalıştıran telefonlar için desteklenir. Bu özellik OTA güncellemesi aracılığıyla kullanılabilir.

11. Cihaz, ISO 22810:2010 standardı kapsamında 5 ATM dereceli 50 metreye kadar su geçirmezlik ile uyumludur ve havuzlarda veya sığ kıyı sularında yüzme gibi sığ su aktiviteleri sırasında giyilebilir. Sıcak duşlarda, kaplıcalarda, saunalarda (buhar odaları), tüplü dalış, derin dalış, platform dalışı, yüksek basınçlı durulama veya yüksek su basıncı, yüksek sıcaklık, yüksek seviye içeren aktivitelerle uğraşırken giyilmemelidir. Deri ve metal kayışlar yüzme ve terleme senaryoları için uygun değildir. Bu tür gereksinimleriniz varsa, başka tür kayışlar takmanız önerilir. Suya dayanıklılık hakkında daha fazla bilgi için lütfen Huawei resmi web sitesini ziyaret edin. Suya dayanıklılık kalıcı değildir ve günlük aşınma ve yıpranma ile koruma azalabilir.

*Bu ürün tıbbi bir cihaz değildir ve izleme verileri, sonuçları ve önerileri yalnızca referans amaçlıdır ve teşhis veya tıbbi kullanıma yönelik değildir.

**Fiyat sadece referans içindir. Gerçek fiyat, VMALL ürün ekranına tabidir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR